O nas


Jesteśmy legalnie działającym przedsięstwem, którego siedzibia mieści się na Śląsku, ale zasięg działania to cała Europa. Istniejemy w branży dodatków do wyrobu wędlin od ponad dziesięciu lat. Początkowo skupialiśmy się na zaopatrzeniu zakładów mięsnych, lecz szybki rozwój domowego wyrobu wędlin zachęcił nas do przedstawienia swojej oferty klintom indywidualnym.


Nasza oferta dla Państwa to tylko produkty najwyższej jakości. Jelita, osłonki, siatki, przędza oraz akcesoria to środki stosowane w profesjonalnych zakładach mięsnych oraz w gastronomii. Kupując u nas mają Państwo pewność doskonałego wyboru oraz należytej obsługi w trakcie transakcji. 
W sprzedaży internetowej jesteśmy obecni od kilku lat. W tym czasie przeprowadziliśmy kilka tysięcy transacji za które otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy w portalu Allegro.pl. Nasza oferta jest szeroka lecz ciągle ją poszerzamy o nowe produkty. Jeśli szukają Państwo produktów, których nie posiadamy w ofercie - zapraszamy do kontatku, postaramy się pomóc każdemu klientowi. 

Dla stałych klientów oraz drobnych wytwórców oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży oraz dogodne terminy dostaw - zapraszamy do kontaktu.


Zapraszamy Państwa do współpracy z nami - oferujemy produkty najwyższej jakości, fachowe doradztwo, szybką przesyłkę i atrakcyjne ceny.

   

Jelita naturalne siatki na szynki osłonki przyprawy dodatki akcesoria masarskie sprzęt masarski
Chorzów - Tychy - Śląsk
www.sklepmasarski.com.pl
© Marko Kamil Kotarski - wszelkie prawa zastrzeżone.